Стали відомі імена легіонерів, які готові грати за Чорноморець

Стали відомі імена легіонерів, які будуть виступати за одеський Чорноморець. Ними будуть канадський захисник Манджрекар Джеймс та, ймовірніше, бразилець Вандерсон.

Про це пише сайт Tribuna. Канадець вже тренується із «моряками». Він і є тим самим першим легіонером, який дав згоду виступати за одеситів у розіграші 2022/23, як повідомила декілька днів тому прес-служба “моряків”.

Про підписання Джеймса клуб повідомляв ще 18 лютого, коли іноземців вже дуже важко було запросити до України. Ймовірно, 28-річний канадець готовий грати в наявних умовах.

Також «Чорноморець» веде перемовини із бразильським півзахисником Вандерсоном. 1 лютого клуб оголошував про його перехід, але у березні 27-річний хавбек відправився в оренду до литовського «Паневежиса». Вірогідність того, що бразилець повернеться в розташування команди Романа Григорчука, є досить високою.

Джеймс має досвід виступів у чемпіонатах Угорщини, Данії та Греції. Його останнім клубом був «Вайле». Вандерсон у першій половині сезону 2021/22 захищав кольори білоруського «Вітебська».

Скоріш за все, в інших клубах також буде 1-2 легіонера, або взагалі клуби будуть грати тільки українцями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *