“У нас залишилося 12 людей”: наставник ФК Колос – про підготовку до сезону

Головний тренер ФК Колос Ковалівка Ярослав Вишняк розповів, як команда готується до нового сезону в УПЛ.

“Ми зібралися 20 червня, вже тренуємось. Будемо займатися на своїй базі у Ковалівці, там створено всі умови для підготовки. З нашою інфраструктурою все гаразд. На першому етапі у нас заплановано три спаринги з аматорськими командами: київським Атлетом, Поліссям (Ставки) та Нивою (Бузова).

На другому етапі суперники будуть серйознішими. Вже є попередня домовленість з Інгульцем, Олександрією та Металістом 1925 року. Ближче до чемпіонату шукатимемо суперників, відштовхуючись від календаря.

Вже можу сказати, що нас покине група гравців. Трохи згодом ми оголосимо, хто саме. Деякі наші футболісти продовжуватимуть грати в орендах, з іншими, як із Нурієвим, за взаємною згодою розірватимемо контракти. Здебільшого це легіонери і ті футболісти, які вже перебувають в орендах за кордоном. Вони мають можливість там працевлаштуватися, і ми їм не перешкоджатимемо.

Нас залишить велика група гравців, тож Колос видозміниться. Без десяти гравців ми не можемо виглядати по-старому. Ми вже шукаємо футболістів, здатних замінити цих хлопців.

У нас залишилося 12 людей. Плюс ще Богданов та Велетень служать у ЗСУ. Ми написали листа до Міністерства оборони з проханням, щоб їм дозволили готуватися до чемпіонату. Чекаємо на відповідь. Звісно, хотілося б, щоб їм дозволили грати у футбол.

Вони вже виявили свою позицію та показали, що під час війни не залишилося байдужих. Є надія, що вони повернуться і гратимуть у футбол, допомагаючи, як і всі ми, нашій армії волонтерством та іншими справами“, – сказав Ярослав Вишняк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *