Екс-гравець збірної України: Якщо клуби будуть без легіонерив, то Динамо якийсь час домінуватиме

Екс-гравець збірної України і екс-наставник СК Дніпро-1 Дмитро Михайленко вважає, що Динамо матиме певну перевагу над іншими клубами, якщо чемпіонат відбудеться без легіонерів.

В Україну легіонери точно не повернуться. Вони застали частину війни у якомусь вигляді та розуміють, що це таке. До того ж з-за кордону війна видається набагато страшнішою.

Тут показують зовсім інші речі, аніж ті, які бачать українці, пересуваючись Києвом чи Львовом. Я був у такій ситуації, коли грав у Ізраїлі. Мені дзвонили батьки і казали: «Боже, там бомбять. Їдь терміново додому!». А в цей час в Ізраїлі було спокійно.

Мені здається, якийсь час домінуватиме Динамо, бо мають найсильнішу групу талановитих українців. Може, ще Шахтар становитиме конкуренцію, якщо вистрілять їхні молоді хлопці. Інші команди будуть у рівних умовах.

Проводити УПЛ за кордоном? Будь-яка ідея тягне за собою вагон складнощів, насамперед логістичних та організаційних.

Можна пропонувати будь-яку країну, яка межує з Україною: Словаччину, Польщу, Угорщину, але це несе у себе величезну кількість проблем. В нас 16 команд. Як їх усіх туди доставити, як вирішити питання з виїздом? Це дуже важко“, – сказав Дмитро Михайленко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *