“Кожен день ми в режимі виживання”: Сергій Палкін про Шахтар після 2014 року

Генеральний директор Шахтаря Сергій Палкін розповів про ситуацію в клубі

«Ми були успішні в результатах, кадровій політиці, скаутингу та в зароблянні грошей, навіть в складній ситуації. Ми залишили Донецьк в 2014 році. Потім у нас був ковід.

Ми грали по всій Україні. Ми думали, що це були найгірші часи, і ми досягли дна. Але тепер ми ще глибше. Кожен день ми в режимі виживання.

З боку європейського футболу чи ФІФА не було нічого. Ніхто не звернув уваги на те, що сталося. Це була помилка, велика помилка, тому що це був початок того, що ми маємо зараз. Це добре, що зараз Європа зрозуміла, що треба діяти швидко, тому що якщо ні, то усе, що відбувається в Україні, станеться в Європі.

Коли ми залишали наше місто, наш стадіон, наших фанатів, нашу тренувальну базу, нам треба було діяти в іншому світі. Коли ми вигравали матчі ЛЧ, ніхто не звертав уваги, як важко було керувати усіма цими процесами. Коли ти живеш у нашому світі, ти розумієш це. У нас не було домашніх матчів. Ми завжди літали до інших міст. Це був психологічний та фізичний виклик», – сказав Сергій Палкін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *