Микола Павлов: Не можу зв’язатись з п’ятьма людьми з Маріуполя

Відомий український тренер Микола Павлов, який багато років віддав ФК Маріуполь (тоді це “Металург” та “Іллічівець”) розповів, що зараз думає про місто.

“Це така трагедія для мене… Я десять з половиною років там прожив, у мене дім там зараз залишився. Я 5 людей не можу знайти поки. Навчили дивитися по «Вайбері», є в мережі, значить живий. Начальник моєї команди там також залишився, його вивезли в Мелекіне, бо розбомбили будівлю.

Деякі виходять і одразу мені телефонують. Я такий щасливий тоді. Один з останніх моментів… У мене був футболіст Степан Молокуцко, який загинув (прим. – у 2002 році в автокатастрофі). Я з його сім’єю та жінкою завжди дружив, вони до мене приїжджали. І я не міг їх ніяк знайти. Тут дзвонить мені Жанна Молокуцко, їхня дочка, і каже: «Я знаю, що ви питали за нас». Сказали, що живі, з сусідами. Відмовилися їхати, там залишилися.

Одразу поїхав би в Маріуполь, коли закінчиться війна. Поїхав би на кладовище, завжди це робив. Зараз стане ще більше, кого згадувати“, – сказав Микола Павлов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *