Офіційно: НК Верес підписав голкіпера Волині

Рівненський Верес підписав 19-річного голкіпера луцької Волині Арсенія Коркодима. Це офіційно підтвердив сайт клубу УПЛ.

В першій половині сезону футболіст один раз зіграв у матчі Першої ліги та тричі виходив на поле в рамках Кубку України. Договір підписано на 3 роки, контракт вступить в силу з липня.

Зважаючи на ситуацію в країні та з урахуванням скорого старту нового футбольного сезону, молоді українські футболісти є вкрай цінним активом для будь-якого клубу. Цілком імовірно, що нас очікують певні зміни у воротарській ланці, тому ми поставли собі задачу укріпитись ще одним молодим голкіпером.

Переглядали чимало варіантів, але вирішили зупинитись на кандидатурі Арсенія Коркодима. Це якісний воротар, який має певний досвід у кубкових матчах та у Першій лізі, з хорошими даними, високим зростом – 195 см.

Головний тренер Юрій Вірт – сам колишній воротар – затвердив кандидатуру Коркодима, а далі уже швидко домовились із самим гравцем. Тож, сподіваємося на його швидкий прогрес у Вересі. Впевнений, клуб допоможе Арсенію вийти на якісно новий рівень“, – сказав про це підписання В’ячеслав Шевчук, спортивний директор НК Верес.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *