Ігор Бурбас назвав дату старту сезону УПЛ 2022/2023

Український журналіст та інсайдер Ігор Бурбас поділився своєю інформацією, щодо майбутьного сезону УПЛ.

Клуби УПЛ готові взяти за основу комбінований варіант проведення сезону на територіях України й Польщі. Усі з розумінням ставляться до того, щоб надати лідерам можливість зберегти свої склади, та й в цілому не послаблювати чемпіонат не приїздом легіонерів. Це раз. А два – це логістичне питання, воно не менш важливе.

Усі – «Шахтар», «Динамо», «Дніпро-1», «Зоря» та «Ворскла» – домашні євроматчі збираються грати у Польщі (на період воєнного стану міжнародні змагання в Україні проводити не є можливим). Відтак логічно, що командам, які відстоюють честь країни на євроарені, не варто ускладнювати життя кілометражами й кордонами. Навпаки – створити належні умови. Наприклад, надати їм право у тій самій Польщі приймати і суперників по внутрішньому чемпіонату. Але це лише на час єврокубкових виступів. Все зрозуміло і гуманно, правда ж?

На стадії обговорення є і інший варіант календаря. Це коли перше коло «Шахтар», «Динамо», «Дніпро-1», «Зоря» та «Ворскла» умовно гратимуть між собою у Польщі. А згодом після завершення своїх єврокубків повернуться до України і завершать чемпіонат вдома.

В принципі, ще вдосталь часу на затвердження усіх нюансів, включно із протоколом під час воєнного стану та містами проведення УПЛ. Стартує сезон 20-го серпня“, – написав Ігор Бурбас.

Нагадаємо, раніше Сергій Болотніков повідомляв, що Шахтар та СК Дніпро бажають грати матчі УПЛ за кордоном.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.