Два клуби УПЛ налаштовані грати свої матчі за кордоном – Ігор Бурбас

Журналіст та інсайдер Ігор Бурбас поділився новою інформацією щодо наступного сезону УПЛ.

“Два клуби УПЛ вивчають можливість проведення осінньої частини нашого чемпіонату за кордоном. Це означатиме повну безпеку, а відтак збільшить шанси на приїзд легіонерів. Рішення ще не ухвалені. Але якщо вдасться їх реалізувати, то першу половину сезону ці клуби мешкатимуть у Польщі в рамках дозволеної законом підготовки до міжнародних змагань (єврокубків).

Що ж до матчів внутрішнього чемпіонату, то на цей період у даних клубів вони будуть суто домашніми, на які вони привозитимуть до себе українських суперників.

Зараз це на рівні ідеї окремих клубів. Але вона ніяк не суперечитиме в цілому регламенту, в якому на час воєнного стану швидше за все зʼявиться пункт про ймовірне часткове проведення внутрішніх змагань за межами країни. Його мусять прописати провсяк випадок, зважаючи на воєнні ризики. Цей пункт по суті і буде гарантією того, що сезон 2022/23 однозначно дограють за будь-якого розвитку ситуації. Чи то на території України, чи за її межами.

Загалом же сьогоднішньою постановою Міністерства Молоді й Спорту усі всеукраїнські змагання планують проводити вдома. Що стосується футболу, то стартуємо від серпня. Базовими місцями на даний момент є Київ та захід країни. Присутність глядачів при цьому неможлива“, – написав він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.