Воювали за бойовиків «ЛДНР»: у боях на Донбасі було поранено екс-гравця Шахтаря та вбито екс-гравця Металурга

Після російського повномаштабного вторгнення в так званих “лднр”  почалась масова мобілізація чоловіків. Як повідомляє російський коментатор Олексій Андронов, за війська терористів поранення отримав екс-гравець Шахтаря Олександр Воскобойник, а екс-гравець донецького Металурга Вадим Солодкий був вбитий.

Напевно, ви десь щось читали про «мобілізацію» в так званих ДНР/ЛНР. Думають люди, певно, навіть про неї щось розуміють. Можу і я дещо розповісти…

Може, ви й не чули про таких людей – Олександр Воскобойник (грав за Шахтар) та Вадим Солодкий (Металург Донецьк). Обидва – вихованці Шахтаря, грали у 90-х. Воскобійника ще хворі діставали кричалкою:

– “Что на поле за покойник, это Саша Воскобойник”.

Обох замели на вулицях Донецька воювати. Воск тяжко поранений у ноги, Солод убитий. Воска відвезли до Новоазовська, там навіть нашатиря немає в лікарні, потім до Москви… Я його знаю особисто“, – написав він у себе в телеграм-каналі.

Обидва є вихованцями Шахтаря. Олександр Воскобойник у Вищій лізі за “гірників” провів 87 матчів і забив 11 голів. Також виступав за Кривбас, Ворсклу, Зорю, Карабах, Ігорсервіс та Олімпік. Вадим Солодкий грав за Волинь, Шериф, Закарпаття та Олімпік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *