УАФ евакуювала арбітриню Ірину Петрову з Нової Каховки

Президент УАФ Андрій Павелко розповів про евакуацію футбольної арбітрині Ірини Петрової, яку окупанти пару тижнів тому примусово тримали в відділенні поліції Нової Каховки.

«За долю арбітрині Ірини Петрової, яку окупанти в Новій Каховці тримали у в’язниці, хвилювалась вся футбольна Україна. На щастя, після всього пережитого нею, нам вдалося успішно евакуювати Ірину і зараз вона в безпеці, у Києві.

Під час нашої зустрічі в Будинку футболу особисто висловив своє захоплення її патріотизмом і хоробрістю. З початку тимчасової окупації Херсонщини рашистами, Іра разом з багатьма мешканцями рідного міста щодня виходила на акції протесту проти окупантів і навідріз відмовилась працювати на матчі, який організували російські фашисти. За це її запроторили до в’язниці і погрожували тривалим позбавленням волі. Але не зламали! Ірина — символ свободи і нескореності України!

 Вона щиро любить футбол і прийняла мою пропозицію працювати в штаті єдиної команди УАФ. Пишаюсь тим, що в нас є такі хоробрі професіонали-патріоти! На згадку про зустріч подарував Ірині особливу футболку національної збірної, яка є символом єдності мільйонів українців та наших надійних союзників.

Щиро бажаю Ірині і всім нам якнайшвидшої перемоги над рашистським злом і відродження єдиної і незалежної України! Слава Героям! Слава Україні!, – написав Павелко у своєму Фейсбуці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *