Агентські війни: Олександр Панков “наїхав” на Вадима Шаблія

Український футбольний агент Олександр Панков розкритикував свого колегу по цеху Вадима Шаблія, звинувативши його в співпраці з російськими організаціями.

«Вечірня історія від Панкова про колаборантів в українському футболі. Місяць тому Вадим Шаблій заявив, що він і його компанія «ProStar» припиняють співпрацю з росією та російськими партнерами. І ось учора Вадимчик оголошує підписання контракту молодого футболіста «Зорі» Артема Лєгостаєва у «24-у лігу Фінляндії», клуб під назвою «Кемі Кінгс».

У колаборації з ким? Звісно ж із орчою компанією «DRAFTMEPRO» з москви. Вони люб’язно обмінюються в Інстаграмі інформацією про підписання футболіста, репостять і перерепостять один одного. А тепер питання: коли Шаблій припинить пи####и? Коли його футболісти зрозуміють, що Вадим за рускій мір і не припинить співпрацювати із РФ? Як цей хлопець у період воєнного стану 3 тижні тому перетнув кордон? Може, Шаблій перетнув по інвалідності (меніск).

Я сподіваюся, що за пів року Артем не отримає російський паспорт і не поїде грати в «оркостан», – написав Олександр Панков у своєму інстаграмі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *