“Він звик жити досить розкішно”: Ребров розповів, чому Тимощук лишився в Зеніті

Український тренер «Аль-Айна» Сергій Ребров пояснив, чому про війну з росією мовчать наші спортсмени, які працюють на території росії.

«В умовах війни потрібно знайти правильні слова. Якщо ти припустишся навіть однієї помилки у реченні, то тебе можуть неправильно зрозуміти. Тому не кожен наважується висловлювати свою позицію. Вона зрозуміла та єдина, зараз не може бути іншої позиції.

Якщо ми говоримо про спортсменів, які перебувають у росії, то це зовсім інша розмова. Це їхнє життя. Якщо вони оберуть українську позицію, то вони однозначно мають їхати, у них має бути щось за спиною. Тому вони, можливо, не висловлюються відверто.

Але ті важливі люди у спорті, які перебувають в Україні, я не знаю, хто не висловився. Якщо хтось не висловився, його позиція абсолютно незрозуміла.

Чи не зв’язувався я з Тимощуком? Ні. У нього там родина, російська дружина. Напевно, він розуміє, що більше йому працювати нема де. Він не має наміру повертатися в Україну, іншої роботи немає, а він звик жити досить розкішно. Якщо він зараз заявить про те, що зараз відбувається в Україні, якщо він скаже, що йде війна та підтримає Україну, то йому треба одразу виїжджати з росії, бо нічого не буде.

Я розумію його позицію, це його проблеми. Мені вона, звичайно, неприємна, але це його життя. Він обирає свою позицію і як він житиме далі», – сказав Ребров.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *