“Він обрав гроші, а не батьківщину”: Сергій Палкін здивований мовчанням Тимощука

Генеральний директор «Шахтаря» Сергій Палкін поділився думками про Анатолія Тимощука.

– Я не розумію його, якщо чесно. Його батько зараз в територіальній обороні на заході України, він підтримує Україну. При цьому Анатолій зберігає мовчання.

В той же час, Ярослав Ракицький, який грав у «Зеніті», наступного дня після початку війни сказав: «Я не буду більше грати за «Зеніт». Він приєднався до нас і бере участь у благодійних матчах. Це сильна позиція, і я йому дуже вдячний за те, як він нас підтримав. Неможливо зберігати нейтралітет, ти повинен обрати чиюсь сторону. 

– Ви вважаєте нормальним, що УАФ забрала у Тимощука ліцензію та всі титули?

– Так. Ви можете уявити, що він був багаторічним капітаном збірної України? Неважливо, колишній капітан чи чинний – він повинен бути прикладом для всіх. Який він приклад подає своїм мовчанням про те, що відбувається в його країні? Я не розумію цю позицію.

– Я не знаю, яка позиція у Тимощука, бо ми її не чули. Але як ви ставитесь до того, що йому потрібно заробляти гроші, йому потрібно годувати сім’ю? Можливо він саме через це залишається у «Зеніті».

– Він обрав гроші замість Батьківщини та своїх батьків. Це навіть гірше, ніж ви можете собі уявити. Я на 100% впевнений, що він міг знайти роботу в іншому місці. У нього великий досвід у якості гравця та тренера. З його досвідом та досягненнями легко можна було знайти нову роботу, – сказав Палкін.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.