Роберто Де Дзербі назвав молодих гравців, якими Шахтар може пишатись

Головний тренер «Шахтаря» Роберто Де Дзербі розказав, чи готовий Михайло Мудрик до трансферу в АПЛ.

«Мудрик, Бондаренко, Судаков, Бондар, Трубін, Конопля – це ті молоді футболісти, якими клуб може пишатися. 

Коли я приїхав сюди минулого червня, для мене було важливим, яким «Шахтар» буде на майбутнє. Тому що, коли закінчать кар’єру Пятов, Степаненко, Кривцов, Марлос, Алан Патрік, ми повинні бути готовими до цього і продовжувати грати з сильними гравцями. І ми знайшли цих сильних гравців у дуже короткі терміни.

Мудрик може грати в будь-якому чемпіонаті. Кілька днів тому я говорив з Сергієм Палкіним, і те, що я сказав вам, сказав і йому. Його пріоритетом залишається «Шахтар», але якщо чемпіонату не буде і ми продовжимо перебувати в такому ж становищі, коли нічого не відомо, то на майбутнє треба шукати нову команду. 

В такому випадку я б хотів допомогти «Шахтарю» продати футболістів у нову команду. Але ці трансфери мають мати правильно ціну. Я вважаю, що інші клуби не можуть просто скористатися становищем через війну і забрати цих гравців за напівдарма. 

Я сказав Палкіну, що я хотів взяти 7-9 гравців, українців і бразильців. Тому що це дуже сильні футболісти, й вони можуть грати в будь-якому чемпіонаті», — сказав Де Дзербі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *