Денис Олійник: Фіни нас дуже поважають, моляться і переживають

Український хавбек СІК Денис Олійник розповів, про росіян та те, як у Фінляндії підтримують Україну.

Вони дуже сильно зомбовані, у них телебачення – пропаганда. Я бачив, що показують по їхніх телеканалах. Коли я на це дивився, мене просто брала злість, не можу цього бачити. Я дуже сильно зарубався в інстаграмі з Сергієм Пучковим. Це футболіст, який грав у Павла Яковенка, був у «Динамо-2».

На початку війни я виставляв пости щодо агресії росії. І він почав мені писати: «Що, договорилися?» Це людина, яка сім років у нас грала, заробляла гроші та захищала кольори національної збірної України, грала за юнацькі збірні. Якщо він мені таке пише, про що взагалі можна говорити?

То це ще людина, яка знає. А уявіть людей, які не знають, а просто сидять у телевізорі, дивляться і в усе це вірять.

У Фінляндії дуже підтримують нашу країну. Усі захоплюються нашим президентом, нашою армією, нашим сміливим народом. Тут дуже сильно допомагають, переживають за нашу країну та розуміють, що ми захищаємо свободу, нашу територію, хочемо бути незалежними та вільними.

Нас дуже поважають, моляться і переживають, щоб усе швидше закінчилося на нашу користь. Сто відсотків, що так і буде, це лише справа часу“, – сказав Денис Олійник.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *