“У мене дівчина – українка, я прожив тут дуже гарні роки”: Беньямін Вербіч розповів, чому хоче повернутись до Києва

Вінгер київського Динамо Беньямін Вербіч, який через війну був відданий в оренду польскій Легії, розповів про можливе повернення в Україну.

У мене дівчина – українка, син – наполовину українець. Я чотири дуже гарні роки прожив у Києві, дуже сумую за цим містом і сподіваюся, що колись можна буде повернутися.

Я бажаю, щоб це все швидко закінчилося, тому що новини про те, що відбувається, це просто жах. І якщо хтось ще не розуміє, що там трапляється, то я не знаю.

Якщо хтось думає, що це просто там війна, як війна, спецоперація. На мою думку, вони вже точно розуміють, що це не спецоперація. Буча, Ірпінь, Маріуполь – це дуже сумно виглядає. Сподіваюся, люди [при владі] це зрозуміють і це швидше закінчиться.

Звичайно, хочу повернутись, у мене ж дівчина з України. Ми точно повернемось. Не знаю, чи гратимемо там у футбол, бо люди не знають, чи буде там футбол.

Мені потрібно продовжувати кар’єру, але все одно я повернуся до Києва, це точно. “Динамо” – мій другий рідний клуб. Звичайно, я — словенець, пишаюся цим, моя країна — Словенія, але Україна дала мені багато чого, Динамо дало.

Дуже добрі, гарні чотири роки, син народився в Україні, цього ніколи не забуду. Допомагаю і далі допомагатиму Україні, як і вона мені.

Спочатку постійно були на зв’язку [з партнерами щодо Динамо]. Я залишився у групі, я ж гравець «Динамо». За Гармашом нудьгував, за всіма нудьгував. Був на зв’язку з його дружиною, коли вони їхали до Румунії, на п’ятий день, на мою думку. Теж була для них дуже тяжка дорога».

«Сумую за своєю квартирою, за базою, з футболу. Тяжко про це говорити, чесно. Я приїхав до Словенії і перший тиждень не знав, що робити. Там життя продовжується.

Я навіть не зрозумів, як мати [може піти] туди на роботу, а в Україні таке відбувається. Не тямиш. Мені були потрібні тиждень-два, щоб зрозуміти, що в інших країнах життя йде далі, а в Україні — війна. Це дуже важко розуміти.

Я не українець, але все одно переживав, що там буде. Для мене це нова ситуація, ніколи такого не хвилювався, для дівчини складно, що буде з її країною“, – сказав Беньямін Вербич.

Увага! Наші друзі починають активно виступати в жанрі стенд-ап. Подивіться відео, лайкайте та шерьте друзям, якщо не важко.

@v_gunther88 #стендапукраїнською #стендап #гумор #черкаси #україна #стендапукраїна ♬ оригінальний звук – Vitalii Yatsenko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *