“Це ще один крок для допомоги Україні”: Ігор Суркіс пояснив, чому Динамо вирушило за кордон

Президент київського Динамо Ігор Суркіс поділився думками про благодійне турне киян.

«Це ще один крок для допомоги Україні. Давайте будемо відвертими: наші футболісти можуть принести максимальну користь країні, граючи у футбол. «Динамо» має дуже серйозну репутацію в Європі – це ім’я та бренд, які можуть бути цікаві європейським вболівальникам.

Благодійні матчі динамівців мають дві головні цілі. Ще більше уваги до війни в Україні, аби про неї говорили та писали в Європі, аби люди приходили на стадіони та висловлювали підтримку українському народу, показуючи урядам своїх країн, що нашій країні необхідно допомагати.

Друга мета – це збір коштів на допомогу Україні, коли в умовах масштабної війни економічна підтримка має велике значення.

Ми спеціально організували якнайбільше матчів за короткий проміжок часу. З 12 по 28 квітня «Динамо» зіграє у Польщі, Туреччині, Румунії, Німеччині та Хорватії. Ми плануємо розширювати географію поєдинків, ведемо переговори із низкою клубів з інших країн.

Це непростий процес, сезон підходить до завершення, багато команд розв’язують свої питання в національних чемпіонатах, ряд топклубів виступає в декількох турнірах, тому є різні нюанси.

Наш клуб дякує всім, хто пішов назустріч «Динамо» в організації благодійного турне. Керівництво нашої країни сприяє проведенню цих матчів, президент УЄФА всіляко підтримує наші ініціативи.

Керівники європейських футбольних федерацій, президенти клубів, місцеві ЗМІ – всі вони на нашому боці, ми бачимо їхню підтримку, вдячні їм за розуміння та допомогу. Нині це важливо для України.

Не забуватимемо і про національну збірну України. Під час війни футбол навіть не на другому плані, але нашій країні потрібні перемоги на всіх напрямках. Вихід збірної до фінальної частини чемпіонату світу міг би стати хорошою емоційною подією для українського народу», – сказав Ігор Суркіс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *