Ультрас Легії можуть бойкотувати матч проти Динамо через братів Суркіс

Ультрас «Легії» Nieznani Sprawcy заявили, що будуть ігнорувати благодійний матч польської команди з «Динамо», та попросили керівництво клубу не перераховувати дохід на рахунок братів Суркісів.

«Останніми днями ми спілкувалися з фанатами «Динамо», які зверталися до нас у зв’язку з майбутнім благодійним матчем «Легія» – «Динамо». Вони цінують нашу підтримку і дякують за будь-яку матеріальну допомогу, яку постійно отримує воююча Україна від нашого оточення.

Згідно з наданими ними перевіреними доказами та інформацією, власники «Динамо», брати Суркіси, завжди були проросійськими та співпрацювали з російськими політиками та лобістами. Григорій Суркіс був членом забороненої в Україні проросійської політичної партії. Після початку війни Суркіси втекли з України з грошима. Попри заяву Суркісів про допомогу українським лікарням та дитячим будинкам, жодних доказів будь-якої підтримки немає.

У зв’язку з вищевикладеним ми вирішили не брати участь у цьому матчі. Звертаємося до керівництва «Легії» з проханням перерахувати дохід від цього матчу на рахунок перевіреного фонду, а не на рахунок власників «Динамо», проросійських братів Суркісів.

Людей, які збираються на матч, просимо реагувати на кожну спробу вивісити чорно-червоні прапори з поваги до польської історії», – сказано в заяві ультрас.

Благодійний матч «Динамо» – «Легія» відбудеться 12 квітня у Варшаві на Stadion Legii.

Раніше повідомлялося, що Суркіси задекларували на угорській митниці 17,6 мільйона доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.