“Там непрофесійний менеджмент”: Євген Красніков розповів, що Металіст немає боргу перед Віторією

Віце-президент харківського Металіста Євген Красніков розвіяв чутки від бразильских ЗМІ, що клуб має борги перед Віторією за Давида.

«Інформація видання O Globo, що нібито «Металіст» не заплатив «Віторії» за трансфер Давида 2 мільйони, не відповідає дійсності.

Ми вперше зіткнулися з таким рівнем непрофесійності, але чітко йшли своєю дорогою і готові були викупити цього гравця згідно з контрактними зобов’язаннями, які я не можу розголошувати.

Основна причина, через яку гравець не опинився в «Металісті» – це недбалість та непрофесіоналізм менеджменту «Віторії», які навіть не заповнили трансферний міжнародний сертифікат (ТМС), що є основними. Ми маємо інші документи, що підтверджують нашу правоту.

Понад те, зазначена у статті сума відповідає дійсності. Ми доклали максимум зусиль, щоб гравець виявився у нас, що може підтвердити знаменитий бразильський функціонер Андре Кюрі, який є агентом футболіста та може більш детально розповісти вам.

А заява бразильського клубу, що вони підуть позиватися до ФІФА, у мене просто викликає посмішку. Впевнений, що з «Віторією» та Давидом ми розберемося», – сказав Євген Красніков.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *