Жіночий футбол: Затверджено календар матчів Вищої ліги сезону 2021/22

Відділ жіночого футболу УАФ, після опрацювання усіх наданих пропозицій від клубів, затвердив календар матчів першого етапу Чемпіонату України з футболу серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2021-2022 рр, повідомляє womensfootball.com.ua.

На першому етапі всі команди грають матчі в одне коло згідно затвердженого календаря. Спортивні показники, здобуті на 1-му етапі, зберігаються.

За підсумками першого етапу, залежно від зайнятих місць у турнірній таблиці, формується дві групи по 6 команд, які зіграють ще два ігрових кола (вдома / на виїзді) згідно затвердженого календаря:

Група 1 (місця з 1-го по 6-е – визначають чемпіона та призерів Вищої ліги та команду, яка братиме участь у жіночій Лізі Чемпіонів УЄФА 2022-2023)
Група 2 (місця з 7-го по 12-е – визначають команди, які залишать Вищу лігу).

За підсумками Чемпіонату України Вищої ліги сезону 2021-2022 років команди, які посядуть 11 та 12 місця переходять до Першої ліги. Команда, яка займе 10 місце зіграє два перехідних матчі з колективом, який посяде 3 місце у Першій лізі.

Учасники: 
1. Житлобуд-1, Харків
2. Житлобуд-2, Харків
3. Восход, Стара Маячка (Херсонська область)
4. Карпати, Львів
5. Атекс, Київ
6. Колос, Ковалівка (Київська область)
7. Ладомир, Володимир-Волинський (Волинська область)
8. Маріуполь (Донецька область)
9. Буковинська Надія, Великий Кучурів (Чернівецька область)
10. Кривбас, Кривий Ріг (Дніпропетровська область)
11. ЕМС-Поділля, Вінниця
12. Пантери, Умань (Черкаська область)

До вашої уваги затверджений календар.

1 етап – 1 тур 

01.08 Житлобуд-1 – Пантери
30.07 Житлобуд-2 – ЕМС-Поділля
31.07 Восход – Кривбас
02.08 Карпати – Буковинська Надія
31.07 Атекс – Маріуполь
01.08 Колос – Ладомир

2 тур

06.08 Житлобуд-1 – Житлобуд-2
06.08 ЕМС-Поділля – Восход
07.08 Кривбас – Карпати
07.08 Буковинська Надія – Атекс
07.08 Маріуполь – Колос
08.08 Пантери – Ладомир

3 тур

11.08 Восход – Житлобуд-1
14.08 Житлобуд-2 – Пантери
16.08 Карпати – ЕМС-Поділля
14.08 Атекс – Кривбас
15.08 Колос – Буковинська Надія
15.08 Ладомир – Маріуполь

4 тур

21.08* Житлобуд-1 – Карпати (відбудуться зміни, з урахуванням дат Ліги Чемпіонів)
21.08 Житлобуд-2 – Восход
22.08 ЕМС-Поділля – Атекс
21.08 Кривбас – Колос
21.08 Буковинська Надія – Ладомир
22.08 Пантери – Маріуполь

5 тур

04.09 Атекс – Житлобуд-1
04.09 Карпати – Житлобуд-2
04.09 Восход – Пантери
04.09 Колос – ЕМС-Поділля
05.09 Ладомир – Кривбас
04.09 Маріуполь – Буковинська Надія

6 тур

12.09 Житлобуд-1 – Колос
12.09 Житлобуд-2 – Атекс
12.09 Восход – Карпати
12.09 Кривбас – Маріуполь
10.09 ЕМС-Поділля – Ладомир
12.09 Пантери – Буковинська Надія

7 тур

27.09 Карпати – Пантери
25.09 Атекс – Восход
26.09 Колос – Житлобуд-2
03.11 Ладомир – Житлобуд-1
18.09 Маріуполь – ЕМС-Поділля
25.09 Буковинська Надія – Кривбас

8 тур

01.10 Житлобуд-1 – Маріуполь
06.10 Житлобуд-2 – Ладомир
02.10 Восход – Колос
04.10 Карпати – Атекс
06.10 ЕМС-Поділля – Буковинська Надія
03.10 Пантери – Кривбас

9 тур

09.10 Атекс – Пантери
09.10 Колос – Карпати
10.10 Ладомир – Восход
09.10 Маріуполь – Житлобуд-2
08.10 Буковинська Надія – Житлобуд-1
09.10 Кривбас – ЕМС-Поділля

10 тур

15.10 Житлобуд-1 – Кривбас
16.10 Житлобуд-2 – Буковинська Надія
16.10 Восход – Маріуполь
08.09 Карпати – Ладомир
16.10 Атекс – Колос
03.11 Пантери – ЕМС-Поділля

11 тур

31.10 Колос – Пантери
31.10 Ладомир – Атекс
30.10 Маріуполь – Карпати
29.10 Буковинська Надія – Восход
30.10 Кривбас – Житлобуд-2
30.10 ЕМС-Поділля – Житлобуд-1

2 етап – 1 тур – базовий день 6.11

1 місце 1 етапу – 6 місце 1 етапу
2 місце 1 етапу – 5 місце 1 етапу
3 місце 1 етапу – 4 місце 1 етапу
7 місце 1 етапу – 12 місце 1 етапу
8 місце 1 етапу – 11 місце 1 етапу
9 місце 1 етапу – 10 місце 1 етапу

2 тур – базовий день 13.11

1 місце 1 етапу – 2 місце 1 етапу
5 місце 1 етапу – 3 місце 1 етапу
6 місце 1 етапу – 4 місце 1 етапу
7 місце 1 етапу – 8 місце 1 етапу
11 місце 1 етапу – 9 місце 1 етапу
12 місце 1 етапу – 10 місце 1 етапу

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *