Ведущий ТаТоТаке: “Желаю Металлисту вновь сдохнуть”

Ведущий ТаТоТаке и один из самых известных украинских журналистов Андрей Сенькив написал у себя (пост был написан за день до игры с Кривбассом) в фб гневный пост, посвященный возрождению Металлиста.

“Завтра унікальна подія для українського футболу – цар повертається із заслання. 9 років сліз, стресів і депресій. 9 років без монарха. І нарешті – камбек.

Шикарний мурал з царем виник буквально за добу – красиво аж до щему в серці (ініціатива клубу – то щире мистецтво). Міська рада “ласкаво запрошує” всіх бюджетників – школи, підприємста, заводи, апарат. Прийти вклонитися повинен кожен! І на стадіон, і на марш перед футболом.

На матчі Метала та Кривбаса заплановано 35 тисяч людей (здоров, ковід!). Бо будь-яка хвороба зникає, немов весняний сніг, коли промені йдуть від німбу царя.
Найбанальніше, шо звучить в голові – це повернення можна було зробити нормально, а не отак вульгарно. Найприкріше, шо піпл все одно хаває. І я відверто бажаю і бажатиму цьому клубу знову здохнути, а Ярославському ніколи не повертатися в український футбол. Краще я блюватиму від моря випитого алкоголю“, – написано в посте.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *