Віктор Скрипник пояснив втрату очок Металістом 1925 у матчі проти Колоса

Віктор Скрипник

Головний тренер Металіста 1925 Віктор Скрипник прокоментував нічийний результат (1:1) у виїзному матчі проти Колоса в рамках 23-го туру УПЛ.

“Усі знають, як складно тут грати. Ця команда згідно зі статистикою на першому місці в УПЛ за ударами після стандартних положень. Колос – це дуже потужна команда, яка добре грає на другому поверсі. Тож, вважаю, що для нас ця нічия – це більше позитив, ніж негатив. Комплімент моїм хлопцям, бо вони не знітилися, а продовжували грати в футбол, хотіли зрівняти рахунок, а потім хотіли виграти. На жаль, це не вдалося, але, ще раз кажу, більше позитиву від цієї нічиєї, ніж було б, якби ми програли”.

“Сподіваюсь, якщо гравці й надалі будуть так себе поводити, працювати, як ми працюємо на тренуваннях, то невдовзі й переможемо. Я подякував команді за результат, за віддачу, за розуміння. Ми хочемо виправити це все, тому не можемо дочекатися вже наступного матчу”.

“У нас багато травмованих, через це ми навіть під час тренувального процесу між матчами, коли тренуємося, намагаємося бути обережними. Неприємно, коли вилітають гравці, на яких розраховуєш. Ми намагаємося з цим боротися, хоча це невід’ємна складова футболу. Потрібно з цим також жити, що ми й робимо”.

“Щодо тактики, усі перебудовуються, ми також перебудовуємося. Ми не просто граємо в те, що нам хочеться чи просто так. Ми розуміємо, з ким ми граємо, з яким суперником, які в нього статистичні дані, які їх сторони кращі, ніж в інших команд. Ми до будь-якого суперника готуємося. Інша справа – вдається це чи ні”.

Нагадаємо, харків’яни поступалися після першого тайму, але зрівняли рахунок відразу після перерви завдяки неймовірному удару Андрія Борячука з-за меж штрафного майданчика.

Металіст 1925 набрав лише друге очко в останніх 11 матчах чемпіонату і займає 15-те (передостаннє) місце в турнірній таблиці. У наступному турі команда Скрипника зіграє із СК Дніпро-1.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *