Ефектні голи і тріумф “гірників” – в огляді матчу Шахтар – Рух (Відео)

ФК Шахтар

Шахтар у номінально домашньому матчі 23-го туру Української Прем’єр-ліги здобув перемогу над Рухом – 3:1.

У перші 16 хвилин команда Маріно Пушича забила двічі. Обидва рази відзначився Артем Бондаренко – спершу низовим ударом зі штрафного майданчика, а потім розкішним дальнім пострілом після сольного проходу. Обидва рази автору голів асистував Олександр Зубков.

Рух не відсиджувався в обороні і ближче до кінця тайму зумів відродити інтригу. Таллес гідно відповів другому голу Бондаренка, по крученій траєкторії відправивши м’яч у дальню дев’ятку.

На 76-й хвилині рахунок став остаточним. До двох асистів Зубков додав гол, зігравши на добиванні після активності Іраклі Азарова та сейву Дмитра Ледвія.

«Шахтар» – «Рух» – 3:1

Голи: Бондаренко, 8, 16, Зубков, 76 – Таллес, 37

Попередження: Кевін, 25 – Сич, 11, Дідик, 30, Таллес, 72

«Шахтар»: Різник – Азарові, Матвієнко, Бондар, Конопля – Степаненко (Назарина, 87) – Кевін (Егіналду, 46, Швед, 58), Судаков, Бондаренко, Зубков (Марлон, 77) – Траоре (Сікан, 57)

«Рух»: Ледвій – Лях (Притула, 60), Холод, Слюбик, Сич – Таллес (Теслюк, 85), Дідик, Пастух – Плюман (Джурабаєв, 85), Федор (Клайвер, 85), Квасниця (Руніч, 70)

Капітан Гірників Тарас Степаненко провів 500-й матч у кар’єрі на клубному рівні в усіх турнірах. За Рух наприкінці зустрічі дебютували бразильський новачок Клайвер та 16-річний Мухаммад Джурабаєв.

Шахтар набрав 49 очок та вийшов на чисте перше місце в УПЛ. Рух залишився п’ятим. У наступному турі Гірники зіграють на виїзді проти Ворскли, а львів’яни приймуть Кривбас, що йде другим.