Очікується солідний трансфер: Динамо планує підписати результативного колумбійського вінгера

Динамо

Київський футбольний клуб «Динамо» зацікавлений у підписанні 23-річного колумбійського вінгера Анхеля Торреса, який виступає за австралійський «Сентрал Кост Марінерс».

Про це повідомляє журналіст Маттео Моррето у своєму Twitter. За інформацією джерела, підписати Торреса хоче також і турецький «Різеспор».

Крім того, останнім часом на Анхеля націлилися представники англійського Чемпіоншипа.

Контракт Анхеля Торреса із «Сентрал Кост Марінерс» закінчується влітку 2024 року. Transfermarkt оцінює футболіста у 450 тисяч євро.

У поточному сезоні чемпіонату Австралії Торрес провів 21 матч, у яких забив 12 голів і зробив 3 результативні передачі.

Клуб «Сентрал Кост» нещодавно був однією з головних тем обговорення в ЗМІ завдяки матчу проти «Сіднея». За рахунку 0:3 на 29-й хвилині першого тайму воротар «Сентрал Кост Марінерс» припустився помилки, не зумівши обробити м’яч біля власних воріт. Гравцю «Сіднея» не залишалося нічого, окрім як забити в порожні ворота з кількох метрів, але Патрік Вуд пробив поруч зі стійкою. Момент оцінили у 0.98(xG).