Георгій Судаков зізнався, яку настанову дав йому Сергій Ребров у перерві матчу з Ісландією

Георгій Судаков

Півзахисник збірної України Георгій Судаков поділився емоціями після переможного матчу проти Ісландії (2:1) у фіналі плей-офф відбору на Євро-2024.

«Асист на Мудрика? Звʼязка спрацювала. Я побачив Михайла, він крикнув і я віддав йому передачу. А далі вже було його виконання і майстерність.

У першому таймі ми десь трохи підлаштовувалися під гру Ісландії, а треба було починати якраз зі своєї. Добре, що у другому таймі швидко виправилися. У перерві Ребров сказав мені та Маліновському піднятися трохи вище та грати більше на атаку, швидше працювати з мʼячем, грати вперед.

Незарахований мʼяч Яремчука дав нам імпульс. Побачили, що ми можемо забити гол», – заявив Судаков.

Нагадаємо, у матчі проти Ісландії Судаков відзначився двома результативними передачами.

Команда Сергія Реброва на чемпіонаті Європи-2024 зіграє у квартеті Е з Бельгією, Словаччиною та Румунією. Перший матч українці проведуть із Румунією 17 червня.

Україна вчетверте зіграє на чемпіонаті Європи. Синьо-жовті незмінно виступають у фінальній частині континентальної першості з 2012 року.