Легендарний Андрій Шевченко відреагував на вихід збірної України на Євро-2024

Андрій Шевченко

Президент Української асоціації футболу Андрій Шевченко звернувся до національної команди України після виходу на Євро-2024.

“Це неймовірно. У такий складний час… Усі чекали на цей момент. Знаю, що всі у вас вірять”.

“Буквально отримав тисячу повідомлень підтримки. Люди на першій лінії [оборони], що захищають нашу країну, ви дали їм якийсь шматочок щастя. Тому я дякую вам за це. Ви молодці”.

Збірна України у вольовому стилі перемогла Ісландії у фіналі плей-офф відбору на Євро-2024 (2:1). Синьо-жовті пропустили у першому таймі, але вирвали перемогу завдяки голам Віктора Циганкова та Михайла Мудрика після перерви.

Команда Сергія Реброва зіграє у квартеті з Є з Бельгією, Словаччиною та Румунією. Перший матч українці проведуть із Румунією 17 червня.

Україна вчетверте зіграє на чемпіонаті Європи. Синьо-жовті незмінно виступають у фінальній частині континентальної першості з 2012 року.