Як зіграв суперник збірної України: огляд матчу Англія – Бельгія (Відео)

Уельс - Англія

Збірна Англії на своєму полі зіграла внічию з Бельгією у контрольному матчі – 2:2. Поєдинок пройшов на легендарному Вемблі у Лондоні.

На початку поєдинку команди обмінялися голами Юрі Тілеманса та Айвена Тоуні. Форвард Брентфорда забив дебютний м’яч за збірну Англії, реалізувавши пенальті.

Перед перервою Тілеманс відзначився ще раз і повернув перевагу Бельгії. Команда Гарета Саутгейта змогла відігратися у компенсований час. На 90+5-й хвилині відзначився Джуд Беллінгем.

Товариський матч

Англія – Бельгія – 2:2
Голи: Тоуні, 17, пен., Беллінгем, 90+5 – Тілеманс, 11, 36

Зазначимо, що на 10-й хвилині поле через травму достроково залишив захисник Англії та Манчестер Сіті Джон Стоунз.

Англія на Євро-2024 зіграє у групі С з Сербією, Данією та Словенією. Бельгія зустрінеться у квартеті Е зі Словаччиною, Румунією та Україною.