Андрій Шевченко провів зустріч з президентом ФІФА: про що говорили

Андрій Шевченко

Президент ФІФА Джанні Інфантіно та новообраний президент Української асоціації футболу Андрій Шевченко на зустрічі на Конгресі УЄФА в Парижі, столиці Франції, обговорили перспективи подальшої співпраці.

Шевченко, який був одноголосно обраний президентом УАФ, а раніше очолював національну збірну України, сказав, що вони з Інфантіно обговорили низку тем під час зустрічі.

Він також визнав важливу роль ФІФА у підтримці УАФ, а також – через такі ініціативи, як програма FIFA Forward, FIFA Football for Schools і FIFA Talent Development Scheme – формуванні українського суспільства та вихованні нового покоління Шевченків.

Андрій Шевченко: «По-перше, ми говорили про Україну, про те, яка ситуація в країні. Ми говорили про те, як ми можемо не просто зберегти футбол в Україні, а й розвивати його під час війни. Це великий виклик для мене. Я думаю, що ми можемо працювати над різними проектами.

Один із моїх ключових моментів – це допомога масовому футболу, розробка програм для молодих поколінь. На порядку денному також були жіночий футбол і цифровізація. У ФІФА є багато програм, які ми вже використовуємо як асоціація, але плануємо використовувати їх більше й подивитися, в якому напрямку ми можемо співпрацювати. Крім того, для нас дуже важливо мати цей міжнародний зв’язок і працювати з Фондом ФІФА».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *