Кубок африканських націй-2023: Сенегал розбив Камерун і достроково вийшов з групи (Відео)

Збірна Сенегалу

Збірна Сенегалу обіграла Камерун в матчі другого туру групи C на Кубку африканських націй-2023 – 3:1.

Леви Теранги вийшли вперед на 16-й хвилині зусиллями форварда Марселя Ісмаїла Сарра. Після перерви нападник Аль-Шабаба Хабіб Діалло збільшив перевагу сенегальців.

Ближче до кінця поєдинку Камерун відповів точним ударом Жана-Шарля Кастеллетто, але на більше підопічних Рігобера Сонга не вистачило. У компенсований час Садіо Мане забив третій м’яч Сенегалу та встановив підсумковий рахунок зустрічі.

Кубок африканських націй-2023. Група C. 2-й тур

Сенегал – Камерун – 3:1

Голи: І. Сарр, 16, Х. Діалло, 71, Мане, 90+5 – Кастелетто, 83

Сенегал набрав 6 очок і достроково гарантував собі вихід до 1/8 фіналу. Нагадаємо, Леви Теранги – чинні переможці Кубка африканських націй. Камерун з 1 очком розташувався на третій позиції групи C.

Сьогодні в іншому матчі квартету зіграють Гвінея та Гамбія (початок – о 22:00).

У заключному турі Сенегал зустрінеться з Гвінеєю, Камерун – з Гамбією. Обидва поєдинки відбудуться 23 січня.