Справились без Холанда: Манчестер Сіті розгромив суперника і вийшов у фінал Клубного ЧС-2023

ФК Манчестер Сіті

У вівторок, 19 грудня, відбувся другий півфінал Клубного чемпіонату світу з футболу, в якому “Урава Ред Даймодс” протистояв “Манчестер Сіті”.

Гра проходила на стадіоні “Кінг Абдулла Спортс Сіті” в Джидді і завершилася перемогою англійського клубу.

Рахунок у грі був відкритий наприкінці першого тайму – на 45+1-й хвилині захисник японського клубу Маріус Хейбротен забив гол у власні ворота. На початку другого тайму “городяни” подвоїли свою перевагу – хорватський півзахисник Матео Ковачич забив з передачі Кайл Вокер. На 59-й хвилині Бернарду Сілва забив третій гол у ворота команди з Японії.

“Урава Ред Даймодс” – “Манчестер Сіті” – 0:3

Голи: Хейбротен, 45+1 аг, Ковачич, 52, Сілва, 59

Відео голів дивіться у нашому Телеграм-каналі!

Таким чином, “Манчестер Сіті” став другим фіналістом Клубного чемпіонату світу. У фіналі турніру “городяни” зіграють проти “Флуміненсе”. Бразильський клуб днем раніше переміг єгипетський “Аль-Ахлі” (2:0).

Фінал Клубного чемпіонату світу запланований на п’ятницю, 22 грудня.

Нагадаємо, чинним переможцем Клубного чемпіонату світу є мадридський “Реал”. У фіналі минулого сезону “вершкові” виграли у саудівського “Аль-Хіляля” з рахунком 5:3.