Екс-арбітр ФІФА дав оцінку скандальному епізоду з падінням Мудрика у матчі Україна – Італія

Україна – Італія

Ексарбітр ФІФА Мирослав Ступар прокоментував скандальний епізод на останніх хвилинах матчу відбору до Євро-2024 Україна – Італія (0:0).

«Таке враження, що у цій грі не було ВАРу. У мене одне питання: чому в моменті з Мудриком промовчав арбітр ВАР? Головний суддя добре бачив цей епізод, але побоявся брати на себе відповідальність і ставити пенальті. Навіть ВАР не пішов дивитися.

Якби він його подивився, то однозначно мав ставити пенальті, тому що контакт був, захисник ставив ногу, як бар’єр, а Мудрик прокинув вже м’яч. Арбітр не захотів себе підставляти. Якщо б він пішов дивитися ВАР – це був би для нього саморостріл. Але якщо він не поставив пенальті, то треба було давати жовту картку Мудрику за симуляцію».

Нагадаємо, на останніх хвилинах матчу Україна – Італія Михайло Мудрик отримав м’яч у штрафному майданчику італійців, але на ньому одразу ж сфолив Браян Крістанте. Суддя не призначив пенальті та навіть не пішов дивитися повтор епізоду.

Джерело: Український футбол