Роман Бебех різко висловився про рішення арбітра не дивитися VAR після падіння Мудрика

Роман Бебех

Відомий український журналіст Роман Бебех прокоментував скандальний епізод в кінці матчу відбору на Євро-2024 Україна – Італія (0:0), в якому судді не поставили пенальті після фолу на Мудрику.

«Якщо ви дивилися матч, то ні в кого не виникає сумнівів щодо цього епізоду. Мудрик грає в м’яч, Крістанте шарашить йому в ногу. Якщо ставлять пенальті, у нас є 100% шанс, щоб забити і вийти напрямку на Євро.

Але цього не робиться, на грі є система VAR, все це має перевірятися, але це теж чомусь не робиться. Напевно, потрібно говорити, яка ця система працює, що таке маніпулювання результатом. Зрозуміло, що все це на тлі слів президента УЄФА Александера Чеферіна напередодні, за місяць. Він сказав, що Італія має бути на чемпіонаті Європи. От тихенько, спокійненько момент просто пропустили, ніби його не було. Просто арбітри не подивилися і нічого не сказали головному. Все, заграли і до побачення.

А якби в наш бік щось таке сталося, то я переконаний, що було б інакше.

Образливо було те, що ми могли цю гру затягнути. Цей пенальті ставився, це чистий пенальті, чесний пенальті. Ми ж не кажемо: «Поставте нам якусь какашку маленьку».

Президент УЄФА своє слово стримав, а що будемо робити ми? Хто буде наші інтереси захищати? Там же і Андрій Шевченко був на стадіоні. Можливо, і Андрій Миколайович включиться. Але вже все минуло, запийте водою і знайте, що треба бути сильнішими, коли проти тебе і президент УЄФА, і арбітри, і всі інші», – сказав журналіст.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *