Перший тренер Мудрика розповів, як відмовив батьків футболіста забрати того на танці

Михайло Мудрик

Колишній тренер Михайла Мудрика у ДЮСШ Михайло Меркулов розповів про те, яким був у дитинстві півзахисник «Челсі» та збірної України.

«У випадку з Михайлом, то, напевно, не батьки його привели у футбольну школу, а він їх, бо дуже хотів грати в футбол. Мама водила його на танці. Мабуть, всі вже читали, що Михайло професійно займався танцями. Але, думаю, що батьки не пошкодували, що привели його у футбол. Я одразу їм сказав: «Який з нього танцюрист, він футболіст».

Перші кроки Михайла у футболі почалися у місті Красноград. Усі ним пишаються у цьому місті – і Мудриком, і Луніним. З раннього дитинства Михайло був помітний, швидкий, координований. Все розпочалось з футзалу, де ми стали срібними призерами. У мене він займався чотири роки, їздили ми по різних чемпіонатах, згодом батьки повезли його на перегляд у «Металіст». Батько запитував мене тоді: «Михайло Васильович, можна везти його показувати чи ні?». Звичайно, можна. Його зарахували у «Металіст», і звідти він своєю працею пробився на високий рівень. Футбол – це все життя для нього.

Те, що він такий швидкий, то це в нього з дитинства. Міша працелюбний, він пахав на тренуваннях в школі, приходив з ДЮСШ і вдосконалював щось вдома. Ми набрали знову 46 діток. І всі наші вихованці живуть на прикладі Мудрика. Вони дивляться всі матчі, живуть ним, вболівають – потім ми з ними обговорюємо усі ці його матчі за «Челсі». Не розумію, коли люди сидять на дивані і пишуть про нього різну маячню. Мені вже сам Мудрик казав: «Михайло Васильович, ви не читайте те, що там пишуть».

Він не жадібний на пас. І знає, що футбол – це командна гра, а індивідуальні якості напрацьовуються для того, щоб команда грала у футбол. Ви десь бачили, щоб він не віддав пас чи пожалкував? Він все дає, забивайте хлопці, забивайте. Він командний гравець, який грає на команду та результат.

Я пишу Михайлу після кожної гри, вітав його зі всіма забитими м’ячами. Я дуже радий, що він хотів – і в нього все вийшло. Його помітили в збірній, бо він завжди дуже хотів за національну команду грати. Я слідкую за всіма його і передачами, і помилками, і радощами, за всім.

Він навіть, коли приїжджав додому, то завжди біг в нашу ДЮСШ, до тренера приходив. Я дуже хочу, щоб він отримав «Золотий м“яч», бо він працює багато. Хочу просто побажати йому міцного здоров“я, щоб у нього був час на все – на футбол, на батьків, на все. Хочу, щоб і в збірній в нього все виходило. Я думаю, що всі вже побачили, що він не зайвий, а саме той гравець, який потрібний команді», – сказав тренер у коментарі для Tribuna.com.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *