Україна – Італія: слова Сергія Реброва перед матчем 10-го туру відбору на Євро-2024

Сергій Ребров

Головний тренер збірної України Сергій Ребров поділився очікуваннями від матчу відбору Євро-2024 проти Італії.

– Завтра вирішальний матч за вихід на Євро. Обом командам потрібна перемога. Наскільки пропрацьовані та враховані помилки першого матчу, який для нашої збірної був достатньо тяжким у Мілані?

– Не обом командах потрібна перемога. Але ми передивилися нашу минулу гру. Це дуже важливо, що є інформація з минулої гри проти Північної Македонії. Тому інформації багато. Ми надали цю інформацію гравцям. Я впевнений, вони готові. Це буде інша гра.

Я впевнений, завтра буде дуже велика підтримка тут у Німеччині. Я впевнений, що буде повний стадіон, і він буде підтримувати наших гравців.Завтра потрібна тільки перемога, і з урахуванням цього ми будемо будувати нашу гру.

– Україні потрібна перемога, Італію влаштує нічия. На вашу думку, як це може вплинути на перебіг подій? Чи розглядаєте варіант, що Італія може віддати ініціативу і діяти на контратаках?

– Ми розглядали багато тактик з нашої сторони, але як буде грати Італія? Я вважаю, у Італії дуже корисні гравці, які можуть грати і від оборони, і на атаку.

Це дуже інтенсивна команда. Вони грали 2 дні тому, але в Італії завжди є декілька складів, тому ми повинні бути готовими до дуже інтенсивної гри, а завтра надамо гравцями інформацію, як ми будемо грати.

– Те, що Україні потрібна перемога, а Італію влаштує нічия – як це може вплинути на гру?

– Я впевнений, що ніяк. Не вважаю, що Італія завтра вийде та гратиме на нічию. Це не та команда, яка закриється позаду та гратиме на нічию. Не той тренер, – сказав Ребров.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *