Відбір на Євро-2024 з футболу: Франція знищила суперника, вигравши з рахунком 14:0 (Відео)

Кіліан Мбаппе

Завершився матч 9-го туру групи B відбірного турніру до чемпіонату Європи 2024 року, в якому зустрілися збірні Франції та Гібралтару.

Команди грали на стадіоні «Альянц Рів’єра» у Ніцці (Франція). Зустріч обслуговувала бригада арбітрів на чолі із Джоном Бруксом (Англія).

На початку зустрічі, на третій хвилині, Ітан Сантос забив автогол, вивівши Францію вперед. Вже за хвилину Маркус Тюрам подвоїв перевагу господарів. На 16-й хвилині Уоррен Заїр-Емері зробив рахунок розгромним. На 30-й хвилині Кіліан Мбаппе реалізував пенальті, забивши четвертий м’яч французів. На 34-й хвилині Жонатан Клос довів перевагу господарів до п’яти м’ячів, а на 36-й хвилині Кінгслі Коман забив шостий м’яч, і на 37-й хвилині Юссуф Фофана оформив сьомий гол французів.

У другому таймі, на 63-й хвилині, Адрієн Рабйо забив восьмий м’яч, а на 65-й хвилині Коман оформив дубль. На 73-й хвилині перший гол у зустрічі забив Усман Дембеле, довівши перевагу до 10 м’ячів, а на 75-й хвилині у ворота Гібралтару залетів 11-й м’яч завдяки зусиллям Мбаппе. На 82-й хвилині Мбаппе оформив хет-трик. На 89-й хвилині Олів’є Жиру також відзначився голом. На 90+1 хвилині Жиру оформив дубль, встановивши остаточний рахунок матчу – 14:0, розгромна перемога Франції.

Франція – Гібралтар – 14:0

Голи: Сантос, 3 (автогол), Тюрам, 4, Заїр-Емері, 16, Мбаппе, 30 (з пенальті), 74, 82, Клосс, 34, Коман, 36, 65, Фофана, 37, Рабйо, 63, Дембеле, 73, Жиру, 89, 90+1

Франція: Меньян – Клосс, Тодібо, Упамекано (Саліба, 81), Тео Ернандес – Заїр-Емері (Фофана, 20), Рабйо (Камара, 67) – Коман (Дембеле, 69), Грізманн, Мбаппе – Тюрам (Жиру, 67)

Гібралтар: Колінг – Серджант, Рой Чіполіна, Сантос, Муелі, Джозеф Чіполіна (Оліверо, 61) – Вокер (Джолі, 62), Посо, де Харо, Лі Касьяро – де Барр (Кумбс, 82)

Попередження: Лі Касьяро, 30

Огляд матчу:

Після результату цього матчу збірна Франції посідає перше місце у групі B, набравши 21 очко з 21-го можливого у семи матчах. Гібралтар займає останнє, п’яте місце із 0 очок.