Гол Роналду допоміг здобути перемогу: огляд матчу Ліхтенштейн – Португалія (Відео)

Футболісти збірної Португалії здобули впевнену перемогу над Ліхтенштейном у матчі 9-го туру кваліфікаційного раунду Євро-2024.

Ліхтенштейн – Португалія – 0:2

Голи: Роналду (46), Канселу (57)

Збірна Ліхтенштейну: Бюхель; Бек (Kранц, 64), Малін, Трабер, Візер, Геппель, Бюхель, Зеле (Хофер, 77), Люхінгер (Майєр, 46), Саланович (Марксер, 90), Хаслер (Оспельт, 63).

Збірна Португалії: Жозе Са; Жоау Канселу (Жоау Маріу, 87), Гомеш, Антоніу Сілва, Рубен Невеш, Бруну Фернандеш (Вітінья, 67), Бернарду Сілва (Рікарду Орта, 60), Жоау Фелікс (Жоау Невеш, 87), Ронал Гонсалу Рамуш, Діогу Жота.

Повний матч дивіться на МЕГОГО.

Підопічні Роберто Мартінеса обіграли збірну Ліхтенштейна у виїзному матчі кваліфікаційного раунду чемпіонату Європи з футболу 2024 року. Поєдинок, що відбувся у Вадуці на стадіоні “Райнпарк”, завершився впевненою перемогою збірної Португалії з рахунком 2:0 (0:0, 2:0).

Рахунок у матчі було відкрито у другій половині матчу завдяки старанням нападника збірної Португалії Кріштіану Роналду, який вразив ворота голкіпера Беньяміна Бюхеля на 46-й хвилині зустрічі. Через одинадцять хвилин португальський захисник Жуан Канселу ставить переможну крапку у протистоянні двох команд, відзначившись голом на 57-й хвилині.