Дмитро Різник висловився про конкуренцію у збірній України

Голкіпер збірної України Дмитро Різник прокоментував підготовку національної команди до поєдинку відбору Євро-2024 з Італією.

«Сьогодні займалися на трохи слизькому полі, попадали трохи, але все це — те, що треба для відпрацювання ударів. Як голкіпер скажу, що наші гравці, які їх завдавали, усі в повній готовності. Майстерно виконували. Хто конкретно? Не скажу, адже було дуже багато ударів, і я не звертав на це уваги.

Зараз уже багато тактичних занять, відпрацьовуємо багато деталей. Не буду розкривати секрети, але сподіваюся, що вони спрацюють у матчі. Триває інтенсивна робота, хлопці викладаються на всі сто. Усі спілкуються між собою, підказують один одному. Так легше готуватися, і багато хто каже, що це половина справи. Якщо на полі важко, а тобі підказують щось, то стає краще.

Багато хлопців приїхали з Європи, де вони нещодавно позабивали м’ячі, тож перебувають у гарному настрої перед відповідальною грою. Щодо збірної Італії, то якщо взяти її склад, там усі — зіркові гравці. Вони постійно виступають на топ-рівні. Це дуже сильна команда, і нам слід гарно на неї налаштуватися.

У нас у голкіперському цеху збірної конкуренція на високому рівні. Але я вважаю, що так і має бути. Це здорове явище. А вирішуватиме все, звичайно, тренер», — сказав Різник.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *