“Я доклав зусиль і забив дивовижні голи”: Андрій Шевченко – про свій дубль у ворота Швеції на Євро-2012

Андрій Шевченко

Легенда збірної України Андрій Шевченко пригадав свій дубль у ворота збірної Швеції (2:1) на Євро-2012.

О так, два мої голи. Перший – це витвір мистецтва. Я чекаю, бо знаю, що Андрій Ярмоленко вже зупинився з м’ячем. Я вже подивився (на нього – прим.) і знав, що він це зробить – зупинить м’яч та увійде всередину. Я вмію читати його кроки.

Я створюю простір для себе і передача йде саме туди, куди потрібно, тому що Ярмоленко – чудовий гравець. Він розуміє, дивиться і бачить простір, який я створив, а я просто знаю його подальші кроки. Я знаю, що коли він подивиться вгору, я маю зробити рух (у бік воріт – прим.).

Але перед тим як рухатися, я маю створити простір, у який хочу ввійти. І я маю подивитися на Ярмоленка і сказати: “Дай на ближню стійку”.

Тому що в мене вже не було бувалої швидкості. І мені доводилося набагато краще готувати для себе позицію. Я вже не був тим самим гравцем. Пройшло п’ять хвилин, гол з тієї ж позиції. Але в цьому випадку я спершу зробив рух назад, а потім вперед.

Для мене це було… Я б сказав, що це було українізацією завершення моєї кар’єри. Мені було майже 36 років. Це був останній турнір у моїй кар’єрі. Я доклав зусиль і забив два голи в тому дивовижному матчі, – сказав Андрій Шевченко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *