Екс-гравець збірної України: “Думаю, Сидорчук вийде в старті проти Мальти”

Відомий у минулому футболіст Андрій Полунін у коментарі для sport.ua поділився очікуваннями від гри Мальта – Україна.

– На мій погляд, не треба вимагати від підопічних Сергій Реброва видовищної гри. Це більше підходить для контрольних матчів. На Мальті на першому плані буде результат. Конче треба здобути три очки.

– Сергій Ребров наголошував на важливості відновлення й анонсував ротацію в складі. На вашу думку, кого ці зміни торкнуться?

– На мій погляд, ротація може бути в опорній зоні. Не виключено, що зі старту з’явиться на полі Сидорчук.

– Збірній України, аби зберегти шанси на завоювання прямої путівки на Євро, на Мальті треба обов’язкого перемагати. Від кого можна очікувати результативних дій?

– Передусім, від Довбика. Він вже повинен голосно заявляти про себе не тільки на клубному рівні, а й у збірній. То чому б це не зробити на Мальті?

– Можливо, на Мальті пощастить ще й Михайлу Мудрику?

– Михайлу в поєдинку з балканцями багато вдавалося. Окрім головного – результативного завершального удару. Це можна пояснити браком досвіду. Все ж, в таких ситуаціях, де не забивав Михайло, треба діяти більш винахідливо. Тоді м’яч не летітиме прямісінько в воротаря суперників. Я дуже хочу, аби Мудрик врахував це й тоді в нього на Мальті все вийде.

– Те, що більшість експертів фаворитом вважають збірну України, не може негативно позначитися на концентрації наших гравців?

– Про це не може бути навіть мови. Нашим потрібно на Мальті виходити максимально мотивованими й доводити, що вони сильніші. Тим паче, що рівень підготовки в українців помітно вищий. Зрештою, в кого ж тоді вигравати, як не в мальтійців, коли ставиш перед собою престижне завдання пробитися на Євро?

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *