Олександр Караваєв: “Мій гол? Головне, що ми дуже добре зіграли в обороні”

Гравець збірної України Олександр Караваєв прокоментував перемогу над Північною Македонією (2:0) у матчі кваліфікації Євро-2024.

Як кажуть, запам’ятовується перше та останнє: коли ми виходили, яка була підтримка вболівальників протягом всього матчу. Ну й останній гол, так. Вийшло дуже добре.

Хочу ще раз повторитись, що історія реально циклічна. 8 років тому я в жовтні, але 9 жовтня, дебютував саме з цією командою. І також я виходив на заміну на 86-й хвилині за рахунку 1:0, і ми забили ще другий м’яч. Тоді це був не я, а зараз вже я. Дуже приємно. Вся команда робила все, що казав тренерський штаб.

Головне, що зіграли дуже добре в обороні. А в атаці всі бачили, що ми можемо створювати багато моментів. Потрібна реалізація. Головне, що за рахунку 1:0 всі грали в ту гру, яка нам притаманна і довели до кінця ще одним забитим м’ячем. Звісно, хочеться одразу реалізовувати всі моменти, щоб була спокійніша гра, але є як є. Головне – перемога. Залишилось ще 2 гри. Будемо налаштовуватись ще краще“, – сказав Караваєв.

Олександр Караваєв забив другий гол збірної України у компенсований до другого тайму час.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *