Люксембург – Україна: слова Унаї Мельгоси після матчу

Молодіжна збірна України з футболу провела другий поєдинок у відборі на чемпіонат Європи-2025. Українці здолали команду Люксембургу з рахунком 3:0. Тренер молодіжної збірної України Унаї Мельгоса оцінив гру команди.

“Я спокійний, бо ми виконали гарну роботу у ці дні. Не можна сказати, що гравці гарно не відпрацювали. Щасливий – це дуже гучне слово, але я спокійний.

Гадаю, здебільшого ми діяли досить спокійно. У нас були моменти, щоб забити, і їх було більше, ніж у попередній грі проти Північної Ірландії. Можливо, лише в останній третині поля ми не були успішними, але зрештою, продовжуючи робити одне й те ж, ми забили. Раді за Ігора [Краснопіра].

Провели заміни у другому таймі, бо потребували їх. Деякі гравці виконали неймовірну роботу у пресингу у першій половині зустрічі, і це те, про що ми думали. Не чекали, а намагалися йти вперед. А коли йдеш уперед, то є чимало простору, який потрібно перекрити. Вони [гравці] втомилися від цього, і ми не можемо усі 90 хвилин так грати. Потрібно це компенсувати, і тому намагалися ввести в гру нових, свіжих футболістів. Можливо, матч відновився у другому таймі трохи не так, як хотілося, і нам потрібно було взяти це під контроль. Але у момент, коли вони [Люксембург] почали діяти трохи краще, ми забили, і це для нас стало ковтком свіжого повітря.

Перемога – це завжди добре. Не знаю, як це відобразиться на думках гравців. Іноді ти програєш і отримуєш додаткову мотивацію, а іноді перемагаєш і кажеш собі, добре, я найкращий. Нам потрібно з цим впоратися, як вигравати та програвати».

Проти Англії нам потрібно буде показати свої найкращі якості. Спробуємо це зробити. Агресивна гра проти Люксембургу у другому таймі перед Англією? Перш за все, нам потрібно було перемогти у цьому матчі, а він не був «закритий». Ми «закрили» матч, забивши третій м’яч на останній хвилині. А щодо інтенсивності – прибули сюди з 24 гравцями. Можемо проводити ротацію, і всім футболістам потрібно показувати свої найкращі якості. Водночас, у нас три дні. Знаю, що це важко, що у нас довгі подорожі.

Розуміємо цю ситуацію, бо не хочемо, щоб хтось травмувався. Але зараз, маючи у складі 20-річних футболістів, вони все ще молоді та свіжі. Тому вони мають показувати 100% до кінця всього матчу, будь-якого матчу“, – сказав Мельгоса.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *