Сергій Сидорчук розповів, чому не тисне руку футболісту Вестерло

Український півзахисник «Вестерло» Сергій Сидорчук розповів про стосунки з одноклубником Романом Нойштедтером, який має російське громадянство.

– Такий неприємний момент, у «Вестерло» є такий хлопець як Нойштедтер, який грав за збірну росії. Чи було у вас якесь спілкування з ним?

– Перед тим як я підписував контракт, я мав розмову з генеральним директором, сказав, що для мене це буде дуже велика проблема. Він відповів, що мені потрібно з ним поспілкуватися і я сам все зрозумію. Я підписав контракт, приїхав на базу і першим кого я зустрів – це був він. Я йому одразу сказав, що «Я не зможу тобі спершу потиснути руку, тому що мені потрібно знати твою позицію». І він мені її чітко пояснив, я її зрозумів і на цьому ми зійшлися.

– Він не підтримує те, що росія робить в Україні?

– Він це не підтримує, але я не можу за нього це казати. Розумієте, так? Я не можу за людину сказати те, що він сам повинен сказати. Мені сказав, що він це не підтримує і на цьому крапка.

– Він народився у Дніпрі. У нього є українська історія.

– У нього є дуже багато нюансів, але я не можу їх розповідати. Те, що стосується відмови від громадянства, це не все так просто зробити. Знову ж таки, я не можу говорити за людину. Але те, що він сказав – мені здалося нормальною позицією.

– Він для тебе, скажімо так, не людина з «руського міра»?

– Ні, взагалі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *