Йожеф Сабо: “Захисники збірної України за свої клуби роблять багато помилок”

Колишній головний тренер збірної України Йожеф Сабо поділився очікуваннями від жовтневих матчів команди у рамках кваліфікації до Євро-2024:

«Думаю, що Ребров має свою модель гри. Для нього все життя мала велике значення дисципліна. Особливо ігрова дисципліна.

Хотілось би, щоб наші перемогли. Але ми граємо в Празі, це все одно не в своїй країні. Також не можна забувати, що більшість гравців Північної Македонії виступають в європейських чемпіонатах. Значить вони змогли проявити себе у своєму слабенькому чемпіонаті і отримати запрошення з-за кордону. Це показово.

Імовірно, що в першому таймі суперник спробує тиснути на нашу збірну. Але далі навряд чи їх вистачить фізично. Це потрібно усвідомлювати. Наша витримка та фізика на дистанції матчу можуть вийти на перший план.

Сподіваюся, в хорошому сенсі для нас на це вплине форма гравців «Шахтаря». Ще раніше було помітно, що ван Леувен дає їм таке навантаження, що вони ледве ходять по полю. А другий тайм з Антверпеном показав їхню готовність. Буде добре, якщо це позначиться і на грі збірної.

Найголовніше питання – хто складе пару центральних захисників. Тому що в усіх українських командах ці гравці роблять стільки помилок. Що іноді просто соромно дивитися такий футбол».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *