Георгій Судаков висловився щодо поразки Італії в рамках відбору на Євро-2024

Георгій Судаков

Півзахисник збірної України Георгій Судаков прокоментував поразку в матчі кваліфікації Євро-2024 проти Італії (1:2).

– Зараз немає сенсу шукати якісь відмазки. Треба працювати. У них так само була гра два дні тому. Тому нема сенсу щось казати про відновлення. Моя прикра помилка, мабуть, стала…

– Газон був слизьким?

– Можна сказати, це була моя помилка, що не підібрав шипи. Це дуже сильно вплинуло на подальшу гру. Але ми грали достатньо непогано. Ребров нас похвалив, можна так сказати. Ми робили все залежне, що може бути від нас. Звісно, було дуже важко. Розуміємо, наскільки це сильна команда. На «Сан-Сіро» проти такої підтримки дуже складно грати.

Розуміємо, що нам треба додавати, багато над чим працювати. Будемо сподіватися, що в нас всі шанси вийти з групи. Далі три матчі, готуємося до них.

Як бачите, на такому рівні такі помилки не вибачають. Однієї такої помилки достатньо, щоб вони забили гол. Дуже прикра помилка. Хочу попросити вибачення в партнерів по команді, у вболівальників. Бо на такому рівні не маю права допускати таких помилок. Це все дрібниця, але, як знаємо, у футболі дрібниць не буває.

– Як зуміти не програвати ні Англії, ні Італії у володінні м’ячем у перші хвилини? Це взагалі можливо?

Можливо. Думаю, все від голови насамперед, від менталітету. Дуже складно грати проти таких, бо, напевно, в першу чергу виходить ім’я збірної, вони починають з ініціативою. Розуміємо, що це дуже великий тиск. Граєш на «Сан-Сіро», коли 60 тисяч вболівальників проти тебе – дуже складно. І дуже високий пресинг. Розуміли, наскільки ця гра буде складною.

Треба розуміти, що робимо на полі. Коли тебе високо пресингують, треба, напевно, грати вертикально, – сказав Судаков у коментарі УАФ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

-->