Бельгія розтрощила Естонію у кваліфікації Євро-2024: огляд матчу (Відео)

В одному з матчів збірна Бельгії розгромила всуху національну команду Естонії (4:0).

Бельгія – Естонія 5:0

Голи: 1:0 Ян Вертонген (4′), 2:0 Леандро Троссард (18′), 3:0 Ромелу Лукаку (56′), 4:0 Ромелу Лукаку (58′), 5:0 Шарль Де Кетеларе (88) ‘)

Повний матч дивіться на МЕГОГО.

У 1-му таймі бельгійці забили 2 нерозділені голи. Спочатку на 4-й хвилині захисник Ян Вертонген виявився найспритнішим біля чужих воріт і вивів свою команду вперед. На 18-й хвилині зустрічі форвард господарів Леандро Троссард подвоїв перевагу своєї національної команди – 2:0.

У 2-му таймі, на 56-й хвилині форвард Бельгії Ромелу Лукаку зробив рахунок розгромним — 3:0, а лише через 2 хвилини той же нападаючий оформив дубль — 4:0.

Останній гол у цьому матчі забив півзахисник Бельгії Шарль де Кетеларе на 88-й хвилині. Саме він встановив остаточний результат – 5:0 на користь господарів.