Віталій Миколенко пояснив пропущений гол у матчі проти збірної Англії

Віталій Миколенко

Захисник збірної України та англійського «Евертона» Віталій Миколенко прокоментував пропущений гол у грі з Англією та свій стан після важкого матчу.

– Як після гри почував себе і як себе почуваєш зараз?
– Останнім часом я граю тільки у збірній. 90 хвилин грав ще у червні проти македонців, тому трошки важко відновлюватися. Але коли в тебе є позитивний результат, то трохи легше. Це все емоційно, адже емоції теж треба відновлювати. Коли ти виходиш і в тебе немає емоцій – теж важко. Важко фізично й морально, але якщо тренерський штаб ставить тебе в стартову одинадцятку – ти маєш виходити і показувати рівень.

– У попередніх іграх не вдавалося взяти очки з Англію. Як думаєш, за рахунок чого зараз вдалося здобути нічию?
– Я не буду порівнювати з минулими матчами, тому що це було давненько. Багато змінилося в команді. А якщо говорити про березневу гру, то напевно зараз був кращий план на гру. Не те, що я не оцінюю тренерський штаб. Просто цього разу нам вдалося його ліпше виконати. Ні для кого не було секретом, що більшу частину матчу ми будемо відбирати м’яч, але ми все це робили разом і коли оборонялись всю гру, то перших 15 хвилин ніхто не вдавася в паніку, тому що всі знали план і кожен знав своє місце на полі.

– Не можемо не запитати про момент, коли пройшов Вокер…
– Я бачив повтор, говорив з Вісенте і якщо подивитися з професійної точки зору – там важкий момент. Передача була дуже хороша, у мене корпус не в ту сторону був розвернутий, тому що я всю гру, можна сказати, налаштовував себе на Саку і думав, що буду йти в нього, а передача пішла якраз мені над головою. Це важкий епізод, там багато нюансів. Звісно, помилка є, я не виправдовуюся, але це справді дуже важкий момент.

Нагадаємо, раніше з’являлася інформація, що Віталій Миколенко може покинути «Евертон».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

-->