Олександр Петраков оцінив шанси заграти за збірну Вірменії зірку УПЛ

Головний тренер збірної Вірменії українець Олександр Петраков розповів про кадрову ситуацію в своїй команді та можливості виступів Артура Авагімяна за неї.

«Я не вважаю, що він (Авагімян – ред.) зараз сильніший за виконавців, які є у мене. Тут велика конкуренція саме в атакувальній ланці.

У Вірменії немає воротарів, немає захисників, немає опорних півзахисників. Де нападники? Усі вінгери та під нападниками. Ось у чому загвіздка. Я не можу брати 10 людей. Ці хлопці мені подобаються, вони вже у складі грають: Мкртчян, Сперцян. Теж саме Селларраян Лукас. Лукас з США. Люди їдуть. Це теж потрібно розуміти. Бріаско 25 годин летить, це потрібно поважати.

А я буду викликати з «Чорноморця», бо він захотів? Хотіти не шкідливо. Для початку ця людина знаєте, що має зробити? Підказати вам? Я вам підкажу. Він має приїхати у Вірменію та отримати паспорт. Подати документи та отримати паспорт. Стати громадянином Вірменії. Але він цього не робить. Нехай приїде сюди, вибере час, отримає паспорт.

Прийде, скаже: «Я – громадянин Вірменії». Він – українець. У нього паспорт український. Ось і все. Це моя особиста думка. Якщо людина хоче, то нехай отримає. У вас тут спрощена система. Ласкаво просимо. Я за усіма дивлюся. У мене немає до нікого упередженого ставлення. Все чисто та відкрито», – сказав Петраков.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

-->