Неймовірний гол Асані – в огляді гри Албанія – Польща (Відео)

Голи: Асані, 37, Даку, 62.

Албанія: Стракоша, Хюсай, Джимсіті, Ісмайлі, Мітай, Байрамі (Гьясула, 80), Рамадані, Аслані (Баре, 70), Асані (Муя, 70), Узуні (Сефері, 62), Цикалеші (Даку, 62).

Польща: Щесни, Кеш, Берешинськи (Лінетті, 71), Кендзера, Беднарек (Ветеска, 34), Ківер, Каміньські (Гросицьки, 61), Крихов’як (Скурась, 71), Зеліньські, Шиманьські (Свідерські, 61), Левандовські.

Повний матч дивіться на МЕГОГО.

Полякам програвати було не можна, адже у них в цьому відборі вже була сенсаційна поразка від Молдови (2:3). Гості відразу почали атакувати і навіть забили – відзначився Ківер. Проте, арбітр після перегляду повтору скасував гол.

До кінця тайму Албанія вийшла вперед. Асані з кута штрафного майданчику наважився на удар і поцілив точно в “дев’ятку”. На початку другого тайму Даку подвоїв перевагу. До цього він тільки но з’явився на поле.