Стало відомо, де може пройти матч Україна – Північна Македонія

Стадіон празької Славії “Фортуна Арена” може прийняти матч відбору Євро-2024 Україна – Північна Македонія, повідомив президент Славії Ярослав Тврдік. За його інформацією, українська сторона також розглядає варіант з Братиславою (Словаччина).

“Збірна України звернулася до нас із проханням про можливість зіграти свій жовтневий відбірковий матч на “Едені”. Ми знаємо, що ми не одні, ми знаємо, що вони звернулися до кількох зацікавлених сторін, наприклад, до Слована з Братислави.

Частиною їхнього запиту є можливість провести тиждень тут для тренувань, ми також можемо запропонувати їм це під час перерви на матчі збірних. Це їм вирішувати, я думаю, це буде вирішено найближчим часом, найближчими днями.

Я вважаю важливим те, що частиною нашої пропозиції є безкоштовне перебування. Ми надамо їм усі послуги та послуги, тобто комплексно організуємо їхній матч. Оренда для збірної Чехії тут, зазвичай, коштує 2-2,5 млн з половиною мільйонів крон. Ми також хочемо таким чином зробити свій внесок, щоб допомогти Україні”, – сказав Тврдік.

Нагадаємо, у матчі першого кола відбору на ЧЄ-2024 Україна здобула важку перемогу (3:2), програючи по ходу матчу в два м’ячі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

-->