Легендарний Леонід Буряк прокоментував виступ збірної України U21 на молодіжному Євро-2023

Георгій Судаков

Колишній головний тренер київського «Динамо» та збірної України Леонід Буряк прокоментував молодіжну збірну України на Євро-2023 (U-21).

«Молодіжна збірна України своїм виступом на Євро-2023 (U-21) мене дуже здивувала. Відмінний результат, а ще – дуже хороший матеріал для тренерів національної збірної. У цьому складі «молодіжки» є 4-5 осіб, які вже готові грати в головну команду нашої країни.

Про успіх у цьому випадку треба говорити в останню чергу: молодіжна збірна України в усіх матчах Євро була на рівні.

І зараз усі ми повинні подякувати і тренерському штабу команди, і футболістам за те, що вони зуміли подарувати нам таке свято футболу. Впевнений, у цей період усі українські вболівальники отримали насолоду від гри нашої молодіжної збірної і хоч трохи відволіклися від війни. А Україна вкотре довела, що вона справді є футбольною нацією.

Завжди ставився до Руслана Ротаня з великою симпатією. Ще з того часу, коли запрошував його до себе в команду. А зараз, вважаю, це один із найпрогресивніших тренерів України. Він попрощався з «молодіжкою» (хоч і поведе її на Олімпіаду), але в нього є і будуть нові цілі, нові команди. Впевнений, він прогресуватиме і надалі, йтиме крок за кроком, не поспішаючи. А зараз головне, що він побудував хорошу команду, складену з добрих футболістів», – сказав Буряк.

Нагадаємо, збірна України U-21 дійшла до півфіналу, виборовши ліцензію на ОІ-2014.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *